04/03/2011
Dla AdamówTo i OwoŁadny KsięciunioWybranka i Drogi Sercu Wieści Famy

Komplementy

Czy wiesz jak mówić komplementy kobiecie? Czy komplementy maja jakiekolwiek znaczenie?Kobiety uwielbiają być adorowane, lubią czuć się atrakcyjnie. Tyle, że nie każda metoda, jaką to okazujesz jest dobra.

 

KOMPLEMENTY

 

Czy wiesz jak mówić komplementy kobiecie? Czy komplementy maja jakiekolwiek znaczenie?

 

Kobiety uwielbiają być adorowane, lubią czuć się atrakcyjnie. Tyle, że nie każda metoda, jaką to okazujesz jest dobra.

 

Komplementy mają ogromną moc, jednak nie każdy komplement jest skuteczną bronią powalającą twoja wybrankę.1159208_eyes_.jpg

 

Komplementy mogą mieć dużą moc, ale jeśli są szczere i dopasowane do osoby. Komplementów nie może być za dużo, ani za mało...

 

Mówiąc często i wiele komplementów, zaczniesz ją w końcu sobą zanudzać, wydasz się nieszczery, bądź tak bardzo ona poczuje się pewna siebie, że staranie się dla Ciebie i okazywanie ci podobnie ciepłych uczuć, będzie dla niej zbędne. W ten sposób albo ją sobą zanudzisz, albo nauczysz bierności.

 

Najlepiej jak będziesz po prostu w tym szczery.

 

Skoro podoba ci się twoja partnerka lub kobieta, która zamierzasz "zdobyć", to na pewno ma ona w sobie coś, co właśnie cię pociąga, zachwyca itd. Nie chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzny, bo choć kobiety uwielbiają o niego dbać - to o wiele bardziej cenne jest dla nich dostrzeganie tego, czego nie widzisz gołym okiem.

 

Jeśli chcesz wysławiać jej wygląd, pomyśl nad tym jak to uczynić. Najprościej byłoby powiedzieć: - jesteś piękna, ale super wyglądasz itd.... Niestety, są to oklepane słowa, które zapewne słyszała wiele razy. Zamiast mówić ogólnikowo, skup się na szczegółach. Ona oczekuje, ze dostrzeżesz coś więcej niż kolejny facet mijający ją na ulicy... Powiedz jej, że jest jej do twarzy w nowej fryzurze, że wygląda kobieco w tym, dopasowanym sweterku, że pachnie dziś ekscytująco.

1159549_braces_and_flower.jpg

Dostrzeganie w niej czegoś więcej niż powierzchowności może dać o wiele większy efekt niż klepanie o jej urodzie. Dlaczego? Bo kobieta chce wiedzieć, że dla Ciebie liczy się coś więcej niż jej ciało i seksualność. Ona chce wiedzieć, że ty naprawdę więcej dostrzegasz.

 

Możesz jej to okazywać gestami, uczuciem - ale dla kobiet to za mało. One chcą słów - chcą komplementów.

 

Chwal ją za to, co robi, podziwiaj osiągnięcia, bądź z niej dumny. Umiejętność dostrzeżenia w niej czegoś więcej niż tylko ciało, będzie najlepszym sposobem na zrobienie jej przyjemności.

 

Zobacz również

Strawa ducha i kondycha

Piękno naturuy w jaskini

Piękno natury w jaskini

Strawa ducha i kondycha

Tatry

Strawa ducha i kondycha

Zimowa sceneria Bieszczad

Strawa ducha i kondycha

Sporty zimowe

Zobacz również

Rentier i Emeryt

Prezesi zarabiają na Niepełnosprawnych i ich wykorzystują

Listy do redakcji: ?prezesi zarabiają krocie na osobach niepełnosprawnych? Redakcja I...

Rentier i Emeryt

Dyskryminowania

Rentier i Emeryt

Prosto z ZUS czyli mówimy jasnym językiem

Rentier i Emeryt

Chorzy psychicznie mogą pracować 2