O nas

Witam wszystkich odwiedzających Męskie Centrum Pomocy

Portal zawiera treści dotyczące spraw i relacji związanych ze społecznością męską. Tą wolną, jak i  rozwiedzioną, samotnie wychowującą dzieci, mającą przypadłości zdrowotne, młodzieży. Skupi wdowców oraz samotnych mężczyzn i nie tylko.

Mężczyźni znaleźć tu mogą pomoc prawną, medyczną, codzienną, psychologiczną z zakresu arsamandi, potrzeb domowych. Portal umożliwia wymianę poglądów, doświadczeń, daje możność zapoznaia się w drażliwych tematach o relacjach damsko-męskich, czy problemach życiowych, z jakimi spotykają się mężczyźni po rozpadzie ich związków będacych samotnych, singlów czy problemami zdrowotnymi.

Portal pomóc ma w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi, wskazywać na czyhające na nas problemy, jak ich unikać, jak je rozwiązać, co robić, jak zapobiegać konfliktom. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, wyjaśni, jak się zachowywać, rozmawiać, by osiągnąć porozumienie  w okresie dojrzewania.

Centrum umożliwia zaistnienie mężczyznom utalentowanym i poszerzeniem wiadoości i zapoznaniem się w dziedzinie fotografii, malarstwa, poezji czy prozy, muzyki, daje możliwość przedstawienia ich prac, osiągnięć, pozwala zaistnieć w szerszej społeczności.

Daje możność rozeznania w męskiej modzie, hobby, sporcie, motoryzacji, żeglarstwie. Przybliża zainteresowania, zapoznaje z mało znanymi sportami.

Poszerzy i umożliwi pomoc w uiejętnościach kulinarnych, wykonastwa potraw, doboru trunków, wystroju domostwa samo wykonastwa prac remontowo- budowalnych. Centrum wskazuje także możliwości dokształcenia. Udziela porad w życiu codziennym, z instytucjami i urzedami rządowymi ,wskazuje drogi, jakie należy wybrać, by osiągnąć zamierzony cel. Portal daje możliwość wzajemnego poznania się i dyskusji.

 

JA:

Imię:Paweł,

Rozwodnik, chory, po wypadku komunikacyjnym który samotnie  wychował i opiekował się już dorosłym synem.

 

Wszystko, o czym zamierzam tu pisać, sam przeszedłem i doznałem, więc będę się dzielił mymi doświadczeniami z przeżytych sytuacji. Będą tu zamieszczane wpisy poparte opiniami innych, czy to wynikające z wiedzy książkowej, czy to artykułów prasowych. Znajdą się tu też wypowiedzi osób półci żeńskiej oraz młodzieży i dzieci odwiedzających portal.

Opublikowanie tekstów będzie możliwe po przesłaniu na e-mail z danymi osobowymi - imie, nazwisko, adres zamieszkania, telef.kontaktowego do weryfikacji autora i akceptacji treścii po osobistej weryfikacji.

Zobacz również

Wieści Famy

Komplementy

Czy wiesz jak mówić komplementy kobiecie? Czy komplementy maja jakiekolwiek znaczenie?Kobiety u...

Wieści Famy

Szkoły dla bezrobotnych

Wieści Famy

Jak rozwiązywać konflikty

Zobacz również

Eskulap - Temida

Hipochondria

"Hipochondria jest to, zgodnie z definicją, chorobliwa, przesadna troskliwość o ...

Eskulap - Temida

Niepełno sprawni stracą pracę bo ...pracują

Eskulap - Temida

Nie lekceważ grypy

Eskulap - Temida

Stres - Twój przyjaciel czy wróg?