O nas

Witam wszystkich odwiedzających Męskie Centrum Pomocy

Portal zawiera treści dotyczące spraw i relacji związanych ze społecznością męską. Tą wolną, jak i  rozwiedzioną, samotnie wychowującą dzieci, mającą przypadłości zdrowotne, młodzieży. Skupi wdowców oraz samotnych mężczyzn i nie tylko.

Mężczyźni znaleźć tu mogą pomoc prawną, medyczną, codzienną, psychologiczną z zakresu arsamandi, potrzeb domowych. Portal umożliwia wymianę poglądów, doświadczeń, daje możność zapoznaia się w drażliwych tematach o relacjach damsko-męskich, czy problemach życiowych, z jakimi spotykają się mężczyźni po rozpadzie ich związków będacych samotnych, singlów czy problemami zdrowotnymi.

Portal pomóc ma w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi, wskazywać na czyhające na nas problemy, jak ich unikać, jak je rozwiązać, co robić, jak zapobiegać konfliktom. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów, wyjaśni, jak się zachowywać, rozmawiać, by osiągnąć porozumienie  w okresie dojrzewania.

Centrum umożliwia zaistnienie mężczyznom utalentowanym i poszerzeniem wiadoości i zapoznaniem się w dziedzinie fotografii, malarstwa, poezji czy prozy, muzyki, daje możliwość przedstawienia ich prac, osiągnięć, pozwala zaistnieć w szerszej społeczności.

Daje możność rozeznania w męskiej modzie, hobby, sporcie, motoryzacji, żeglarstwie. Przybliża zainteresowania, zapoznaje z mało znanymi sportami.

Poszerzy i umożliwi pomoc w uiejętnościach kulinarnych, wykonastwa potraw, doboru trunków, wystroju domostwa samo wykonastwa prac remontowo- budowalnych. Centrum wskazuje także możliwości dokształcenia. Udziela porad w życiu codziennym, z instytucjami i urzedami rządowymi ,wskazuje drogi, jakie należy wybrać, by osiągnąć zamierzony cel. Portal daje możliwość wzajemnego poznania się i dyskusji.

 

JA:

Imię:Paweł,

Rozwodnik, chory, po wypadku komunikacyjnym który samotnie  wychował i opiekował się już dorosłym synem.

 

Wszystko, o czym zamierzam tu pisać, sam przeszedłem i doznałem, więc będę się dzielił mymi doświadczeniami z przeżytych sytuacji. Będą tu zamieszczane wpisy poparte opiniami innych, czy to wynikające z wiedzy książkowej, czy to artykułów prasowych. Znajdą się tu też wypowiedzi osób półci żeńskiej oraz młodzieży i dzieci odwiedzających portal.

Opublikowanie tekstów będzie możliwe po przesłaniu na e-mail z danymi osobowymi - imie, nazwisko, adres zamieszkania, telef.kontaktowego do weryfikacji autora i akceptacji treścii po osobistej weryfikacji.

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka

Zobacz również

Strawa ducha i kondycha

Piękno naturuy w jaskini

Piękno natury w jaskini

Strawa ducha i kondycha

Tatry

Strawa ducha i kondycha

Zimowa sceneria Bieszczad

Strawa ducha i kondycha

Sporty zimowe