27/03/2012
O AdamieWybranka i Drogi Sercu Adam myśli

Typologia Mężczyzn

Jak rozpoznać, czy nasz kandydat na męża jest tym odpowiednim? Czy nowopoznany facet będzie idealnym mężem, czy kochankiem

 "TYPOLOGIA MĘŻCZYZN"

 

 

 

Jak rozpoznać, czy nasz kandydat na męża jest tym odpowiednim? Czy nowopoznany facet będzie idealnym mężem, czy kochankiem, a może będzie z niego świetny ojciec?

 

Facetów można podzielić na trzy typy:

 

1. nadających się na mężów

2. nadających się na kochanków

3. nie nadających się do niczego.

 

 

 

"Do której grupy należy Twój partner?" Sprawdź!

 

 

- Facet nadający się na męża:

1128817_men.jpg
Ceni sobie życie rodzinne. Ma dobre relacje z własnymi rodzicami, choć nie jest od nich uzależniony i od dawna żyje na własny rachunek. Lubi dzieci i ma stałe grono przyjaciół, którym chętnie cię przedstawił. Jest odpowiedzialny. Ma jasne wyobrażenie o swojej zawodowej przyszłości. Na jego słowie możesz polegać. Lubi z tobą rozmawiać, a ty lubisz rozmowy z nim. Umie słuchać. Interesują go twoje problemy. Chętnie pomaga, ale rozumie twoją potrzebę samodzielności. Potrafi być szczerze dumny z twoich osiągnięć. Pamięta wasze Ważne Dni: Dzień, Kiedy Zobaczył Cię Po Raz Pierwszy, Dzień, Kiedy Pocałował Cię Pierwszy Raz. Można przypuszczać, że będzie także pamiętał o rocznicy waszego ślubu. Jest prawdziwym dżentelmenem, lubi otaczać cię opieką i od wszystkich w waszym otoczeniu wymaga, by cię szanowali. Jest pewien, że to ty jesteś jedyną kobietą jego życia i chętnie rozmawia o wspólnej przyszłości. Jego celem jest uczynienie cię szczęśliwą.

 

- Facet nadający się na kochanka:


1006261_kiss.jpgMówi "kocham cię" w czternastu językach i umie uprawiać seks w czterdziestu pozycjach. Jako dwunastolatek przestudiował Kamasutrę i około stu razy obejrzał "9 i pół tygodnia". Może nie znać twego rozmiaru biustonosza, buta, ani nawet wiedzieć, ile masz lat, ale z wprawą eksperta odnajdzie twój punkt G. Jest czyściutki i zadbany aż do przesady. Uwielbia wypróbowywać twoje kremy i uwielbia ciebie. Przepuści cię w drzwiach, ale jednocześnie łakomym wzrokiem obejrzy grupkę dziewczyn przechodzących w pobliżu. Jest twoim najbardziej oddanym wielbicielem. Nosi koszulkę z napisem "Sex instruktor" i potrafi wydać pół pensji na męskie stringi z najnowszej kolekcji Versace. Na Walentynki kupił ci w sex shopie strój seksownego króliczka lub demonicznej pielęgniarki. Internet służy mu do oglądania stron z erotyką, telewizor do oglądania erotycznych filmów. Ma bogatą kolekcję płyt z muzyką "pościelową". W jego 50-metrowym mieszkaniu 30 metrów zajmuje sypialnia, a 15 łazienka z wanną z hydromasażem. Jego celem jest twoja przyjemność.

 

- Facet nie nadający się do niczego:


Nie wie, skąd się bierze jedzenie w lodówce i czysta bielizna w szafie. Wołami nie 1065328_candle_1.jpgzaciągniesz go do pomocy w pracach domowych. Jeśli dasz mu 100 zł, żeby kupił coś na obiad, wróci z radosnym uśmiechem i najnowszym pisemkiem z grami komputerowymi. Jeśli odmówisz mu wiktu, z radością pobiegnie na posiłek do mamusi. Praca go nie kręci. Uważa, z jest stworzony do wyższych celów, przy czym na razie nie odkrył, do jakich. Jest stale obecny w twym życiu. Gdy wychodzisz do pracy on jest w domu, gdy wracasz zmęczona... on nadal tam jest. Ma ciągle świetne pomysły na oszałamiające biznesy, w których topi "pożyczone" od ciebie pieniądze. Zakłada własną firmę, która nie zajmuje się niczym i pospiesznie zamawia wizytówki na kredowym papierze, na których figuruje jako prezes zarządu. Gdy ścigany zobowiązaniami wobec ZUS musi zamknąć działalność gospodarczą, postanawia zostać prywatnym detektywem. Jest odporny na modę. Uważa, że ludzi genialnych poznaje się po małych dziwactwach, dlatego zaczął zbierać puszki. Spędza całe tygodnie na układaniu puzzli. Jest naprawdę wściekły, jeśli ty błyskawicznie znajdziesz kawałek, którego szukał godzinami. Uważa, że jesteś szczęściarą, bo trafiłaś na kogoś takiego, jak on. Wlecze się przez życie bez celu.Pamiętaj! Idealny Mąż powinien być wymarzonym kochankiem, Wymarzony Kochanek rzadko bywa kandydatem na idealnego męża. Trzecia grupa nie rokuje nadziei na żadną ewolucję.

 

 

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze