26/01/2012
Dla Adamów Adam myśli

10 Przykazań dla mężczyzny

Jak uwieść i doprowadzić kobietę do rozkoszy:

 

 

10 PRZYKAZAŃ DLA MĘŻCZYZNY

 

Jak uwieść i doprowadzić kobietę do rozkoszy

 

 

1.  Zaufanie i zrozumienie

 

Aby osiągnięcie rozkoszy było możliwe, Twoja partnerka musi Ci ufać i dobrze czuć się w Twoim towarzystwie. Jeśli będzie czuła, że może powierzyć Ci swoje sekrety, a Ty jesteś dla niej zaufanym partnerem, otworzy się dla Ciebie. Zachęcaj ją do rozmów o intymnych sprawach, razem badajcie tę sferę.

 

 

2.  Poznawaj erotyczną mapę jej ciała

 

Niezwykle ważne jest dokładne poznanie ciała partnerki, powinieneś je poznać jak swoje własne. Potrzeba do tego czasu i zaufania, ale ten trud na pewno się opłaci. Zachęcaj, by ukochana poprowadziła Cię p swoich najintymniejszych miejscach ciała. Dzięki temu lepiej się poznacie, a więź między wami stanie się silniejsza. Spróbuj namówić ją, by pokazała Ci, jak się masturbuje, jakie ruchy i pozycje sprawiają jej najwięcej przyjemności.

 

3.  Gra wstępna

 

Każdy lubi być pieszczony, szczególnie w ten sposób, który lubi najbardziej. Musisz odkryć, co lubi Twoja ukochana.

Mężczyzna, jako wzrokowiec reaguje nieco inaczej, niż kobieta, bardziej wyczulona na słowa i bodźce dotykowe. Kobieta potrzebuje czasu na przygotowanie do aktu seksualnego, aby móc intensywniej go przeżywać. Dobrze jej zrobią erotyczny masaż, wspólna kąpiel, nacieranie ciała olejkami, a przede wszystkim - ciepłe, pełne miłości słowa.

 

4.  Wrażliwe miejsca1121896_couple_by_a_tree_2.jpg

 

Każda kobieta jest inna, trzeba poszukać tych najwrażliwszych na dotyk miejsc. Mogą to być szyja, kark, plecy, uszy, brzuch, pachwiny, wewnętrzna strona ud, a nawet stopy czy kolana. Twoim zadaniem jest odnalezienie tych punktów. Możesz je dotykać, muskać palcami, całować, głaskać, ssać, lizać. Cokolwiek, byle sprawiało jej przyjemność. Kobieta to nie tylko dodatek do waginy.

 

5.  Cykl hormonalny

 

Cykl miesięczny u kobiety trwa około 28 dni.

W ciągu tego czasui nie tylko zachodzą zmiany we wnętrzu jej organizmu, ale zmienia się poziom hormonów, co ma wpływ na jej nastrój i ochotę na seks.

Przeważnie bywa tak, że w dni płodne kobieta ma dużo większą ochotę na seks. Jej libido się zwiększa, a miejsca intymne szybciej reagują.

 

6.  Łechtaczka

 

Łechtaczka jest najczulszym miejscem w ciele kobiety. Jej poznanie jest najlepszym sposobem na doprowadzenie kobiety do rozkoszy. Okolice łechtaczki, a więc wzgórek łonowy, są bardzo czułe na dotyk. Jego pocieranie przyniesie kobiecie dużo przyjemności. Pobudzone wargi sromowe napełniają się krwią i rozchylają, stają się wilgotne, zapraszając niejako do wejścia. Wkładając palce w głąb. łatwo wyczujesz małe zgrubienie wielkości groszku. Jego pocieranie doprowadzi ją do rozkoszy. Najlepiej robić to za pomocą trzech palców: dla lekko zgięte uciskają wargi sromowe, a środkowy głaszcze łechtaczkę. Tempo zależy od reakcji kobiety. Im bliżej spełnienia, tym szybsze ruchy możesz wykonywać.

 

7.  Punkt G

 

Punkt G jest najwrażliwszym miejscem w pochwie. Trudno go znaleźć, ale na pewno warto. Znajduje się najczęściej w górnej części pochwy. Można go wyczuć jako lekkie zgrubienie na ścianie pochwy. Jego pocieranie jest gwarancją doprowadzenia kobiety do rozkoszy.

 

8.  Seks francuski - minetka

 

Seks francuski, oralny zaczyna się od całowania, lizania i ssania warg sromowych partnerki, potem można wsunąć język głębiej, pomagając sobie palcami. Tak postępując, z pewnością wywołasz jej wielkie podniecenie.

 

135953_on_the_balcony.jpg9.  Seks analny

 

Seks analny jest najwyższą formą zbliżenia, gdyż wymaga to wielkiego zaufania, higieny, delikatności i wyczucia. Warto wcześniej upewnić się, że partnerka jest na to gotowa. Tego typu stosunek może sprawić jej ból. Warto użyć oliwki, którą posmarujesz jej odbyt i swój członek. Dzięki temu łatwiej będzie ją spenetrować, nie zadając jej przy tym bólu i nie narażając na dyskomfort. Przygotowaniem do seksu analnego może być miłość oralna, kiedy to lepiej poznajecie swoje najintymniejsze miejsca. Możesz językiem pieścić jej odbyt. To z pewnością niezapomniane przeżycie. Aby przygotować odbyt na przyjęcie Twojego członka, musisz go pobudzić dotykając palcami, pieszcząc, wsuwając w niego palec. Przydadzą się preparaty nawilżające. Gdy uznasz, że partnerka jest wystarczająco pobudzona i gotowa, zacznij powoli w nią wchodzić.

 

10.  Orgazm

 

Wszystkie czynności służą jednemu celowi: osiągnięciu przez partnerkę orgazmu. Nie jest to wcale takie łatwe. Wiele zależy od nastroju, uczuć, nastawienia, zrelaksowania partnerki. Nie możesz traktować tego jak zawodów, w których orgazm jest zdobyciem punktu. Każda kobieta inaczej przeżywa orgazm. Najczęściej ujawnia się przyspieszonym oddechem, krzykiem, zaczerwienieniem na twarzy i klatce piersiowej. Puls jest przyspieszony, a partnerka dyszy z rozkoszy. Na pewno nie przegapisz tego momentu. Dobrze, byście  osiągnęli go jednocześnie.

 

Źródło: Evilka.pl - seks, uwodzenie i uczucia

 

Zobacz również

Wieści Famy

Komplementy

Czy wiesz jak mówić komplementy kobiecie? Czy komplementy maja jakiekolwiek znaczenie?Kobiety u...

Wieści Famy

Szkoły dla bezrobotnych

Wieści Famy

Jak rozwiązywać konflikty

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze