04/03/2011
Bez z ciemyWybranka i Drogi Sercu Amor i Wenus

Warto zaufać

Wciąż wydaje ci się, że ona cię oszukuje, zdradza, myśli o kimś innym. Dzwonisz do niej kilka razy dziennie, oczekujesz na esemesy, wiadomości, wypatrujesz jej na gadu-gadu, sprawdzasz, co robi w danym momencie.
</s

"WARTO ZAUFAĆ"

Wciąż wydaje ci się, że ona cię oszukuje, zdradza, myśli o kimś innym. Dzwonisz do niej kilka razy dziennie, oczekujesz na esemesy, wiadomości, wypatrujesz jej na gadu-gadu, sprawdzasz, co robi w danym momencie. Masz więc wszystkie objawy zazdrości.

Świat jest pełen pokus, myślisz, nikomu nie można ufać. Choć ona zapewnia, że cię kocha, że nigdy cię nie zdradzi. Ty masz jednak ciągle wątpliwości, podejrzenia. Żadne argumenty nie są w stanie cię w pełni przekonać.

Problem tak naprawdę ma swoje źródło w Tobie. Ona wcale nie jest zobowiązana, aby przekonywać Cię codziennie, że jest warta zaufania. Już samo to, że tak bardzo potrzebujesz jej zapewnień, świadczy o tym, że nie do końca jesteś w stanie zaufać.

Może ktoś skrzywdził Cię w poprzednim związku? Może już kiedyś zaufałeś i bardzo się zawiodłeś na osobie, którą obdarzyłeś zaufaniem? Jeśli tak, oznacza to, że od tamtej pory nie minął jeszcze odpowiedni czas, by wiązać się z kimś nowym. Zaufanie to bardzo ważna sprawa i zbudowanie satysfakcjonującego związku bez niego jest prawie niemożliwe. Zastanów się także, jakie są głębsze powody Twoich obaw.

Może uważasz, że nie jesteś do końca atrakcyjny? Może boisz się swoich wad? Może uważasz, że ona zasługuje na kogoś lepszego od ciebie?

Jeśli odpowiesz sobie twierdząco na te pytania, powinieneś zająć się pracą nad sobą i odbudowaniem pewności siebie. Bez poczucia własnej wartości bardzo trudno jest zaufać. W chwilach, kiedy wątpisz, zastanów się jednak - po co miałaby Cię okłamywać? Niezależnie od tego, co sam myślisz o sobie, ona dała Ci przecież milion razy do zrozumienia, że dla niej stanowisz najcenniejszy i niezastąpiony skarb. Postaraj się uwierzyć w jej słowa.

Warto ufać, mimo że nikt nie da Ci gwarancji, że nie zostaniesz porzucony lub zdradzony. Jednak pełnia związku, płynąca z obopólnego zaufania, jest nagrodą samą w sobie, i nawet jeśli ostatecznie okaże się, że zostałeś skrzywdzony, po pewnym czasie i tak stwierdzisz, że warto było zaufać, a to, co dostałeś w zamian, jest skarbem, jakiego nie da się kupić za żadne pieniądze.

Kto nie potrafi zaufać innym, także nie będzie wzbudzał zaufania. Pamiętaj też, że podstawą zaufania jest szczerość. Bez niej zaufać trudno.

 

 

Zobacz również

Strawa ducha i kondycha

Piękno naturuy w jaskini

Piękno natury w jaskini

Strawa ducha i kondycha

Tatry

Strawa ducha i kondycha

Zimowa sceneria Bieszczad

Strawa ducha i kondycha

Sporty zimowe

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka