01/04/2009
Bez z ciemyTo i OwoAlter Ego Amor i Wenus

Problemy życiowe psychiczne

Problemy życiowe z jakimi się napotykamy, są bardzo zróżnicowane, zaskakują swoją problematyką począwszy od relacji międzyludzkich, a ukończywszy na zdrowiu.

 

"PROBLEMY ŻYCIOWE, PSYCHICZNE"

 

Problemy życiowe z jakimi się napotykamy, są bardzo zróżnicowane, zaskakują swoją problematyką począwszy od relacji międzyludzkich, a ukończywszy na zdrowiu.

 

Człowiek jest tylko człowiekiem, ma prawo do popełnia błędów i  popełnia je niezależnie od wieku, statusu społecznego. Nie ma tu znaczenia skąd pochodzimy, gdzie mieszkamy, kim jesteśmy, czym zajmujemy, jesteśmy ludźmi z krwi i kości o różnych wyznaniach, kolorze skóry, czy narodowości, jedyną różnicą jest zaszeregowanie płciowe między nami, dzielące nas na żeński i męski gatunek, lecz problemy życiowe czy psychiczne w bardzo małym stopniu różnią się między sobą.

 

Choć kobiety twierdzą, że męska społeczność jest prostolinijna w swym myśleniu i ma dość pierwotne zachowania oraz logikę myślenia, muszę stanąć w obronie naszego rodzaju, gdyż w dobie obecnej i zmieniającym się świecie sporo ról przynależnych do kobiet poczęliśmy przejmować  z dobrym skutkiem, zmusiło nas do tego obecne życie.458891_myself.jpg

 

Często w dzisiejszym świecie mężczyźni stają się metroseksualni, bardziej kobiecy niż same kobiety.  Teraz to my gotujemy, zajmujemy się dziećmi, obowiązkami domowymi, staliśmy się bardziej czuli i opiekuńczy, nieco sfeminizowaliśmy się, dbamy na równi z kobietami o swój wygląd, strój, o co kobietom cały czas chodziło...

 

O romantycznym mężczyźnie marzy większość kobiet. Ale jak tylko się taki znajdzie, jest to znów nie na rękę, za bardzo pasuje, zaczynają więc ciągnąć do brutali gburów. I jak tu wam, kobietom, dogodzić? Bycie ?dwa w jednym" jest niesłychanie ciężkie i bardzo trudne. Wydaje się, że niestety same nie wiecie czego chcecie, jesteście bardzo niezdecydowane.  

 

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka

Zobacz również

Wieści Famy

Komplementy

Czy wiesz jak mówić komplementy kobiecie? Czy komplementy maja jakiekolwiek znaczenie?Kobiety u...

Wieści Famy

Szkoły dla bezrobotnych

Wieści Famy

Jak rozwiązywać konflikty