08/03/2009
NFZ Eskulap - Temida

Problemy z ubezpieczeniem

Niewłaściwie naliczona renta, odmowa wypłaty zasiłku pielęgnacyjnego przez ZUS, wstrzymana wypłata renty inwalidzkiej czy wadliwie ustalony stopień niepełnosprawności.

 

"PROBLEMY Z UBEZPIECZENIEM"

 

Niewłaściwie naliczona renta, odmowa wypłaty zasiłku pielęgnacyjnego przez ZUS, wstrzymana wypłata renty inwalidzkiej czy wadliwie ustalony stopień niepełnosprawności. To najczęstsze problemy, z którymi stykają się płacący składki na ubezpieczenia społeczne. 

 

Warto jednak dochodzić swoich praw i zapewnić sobie godziwe życie we własnej niepełnosprawnej egzystencji. Tym bardziej, że z problemami z ZUS-em spotykamy się wszyscy. Szczególnie dotkliwie odczuwają to osoby niepełnosprawne.

 

Niepełnosprawni mają trudności z załatwianiem formalności, stawianiem się na komisje orzecznicze oraz pisaniem odwołań, muszą pokonywać bariery architektoniczne i zmierzyć się z wieloma przepisami prawnymi. Zdani są przy tym w dużej mierze na samych siebie i swoich najbliższych, często rezygnują z pomocy profesjonalnego adwokata z powodów finansowcy, a dla świętego spokoju rezygnują także z roszczeń.

 

Mimo wszystko warto zwracać się o pomoc, by walczyć o to, co jest nam należne.

 

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka

Zobacz również

Strawa ducha i kondycha

Piękno naturuy w jaskini

Piękno natury w jaskini

Strawa ducha i kondycha

Tatry

Strawa ducha i kondycha

Zimowa sceneria Bieszczad

Strawa ducha i kondycha

Sporty zimowe