19/07/2009
ARS AmandiDziad i babaTajemnice Alkowy Amor i Wenus

Naczym polega seksapil

Nie duży brzuch czy sterczące z nosa lub uszu włosy są największą przeszkodą w podbiciu kobiecych serc. Z badań TNS OBOP dla Discovery Channel wynika, że połowie Polek u facetów najbardziej przeszkadza nieświeży oddech i przesiąknięte pot

Naczym polega seksapil

 

Nie duży brzuch czy sterczące z nosa lub uszu włosy są największą przeszkodą w podbiciu kobiecych serc. Z badań TNS OBOP dla Discovery Channel wynika, że połowie Polek u facetów najbardziej przeszkadza nieświeży oddech i przesiąknięte potem ciało

 

 

 

Panowie! Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego macie problemy z nawiązaniem znajomości z kobietami, przyjrzyjcie się sobie bliżej. Być może co do joty spełniacie kryteria nieatrakcyjności seksualnej? Okazuje się bowiem, że niezależnie od wieku panie największą wagę przywiązują do higieny osobistej.

 

 

 

- Kobiety to najsurowsi krytycy estetyki, zarówno u innych kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego wymagają one od partnera choćby minimum atrakcyjności fizycznej, na którą składają się czystość i higiena - komentuje badania Anna Czyżkowska, seksuolożka. - Seks jest bowiem największą z możliwych fizyczną bliskością między dwojgiem ludzi - dodaje. Dlatego kobiety zapytane, co u mężczyzn jest najbardziej odpychające, znacznie częściej niż na otyłość czy legendarne już sandały nałożone na skarpetki wskazują na tłuste włosy i brak uzębienia.

Co jeszcze decyduje o wyborze partnera? Odpowiedź jest prosta: seksapil. Tylko czym on jest? Seksuolodzy wskazują na feromony, dla naukowców to stan umysłu, czyli między innymi poczucie, że jesteśmy atrakcyjni i po prostu lubimy siebie samych. Do tej pory seksapil uważany był za broń kobiecą. Ale uwaga: tajniki tego, jak być atrakcyjnym mimo puszystości czy niedoskonałości cery, ale1196048_looking_up.jpg przestrzegając zasad higieny, można łatwo posiąść - przekonują naukowcy. Emocje i wszystkie zachowania da się zmierzyć, zważyć i określić badaniami. Dowód? Dziś na kanale Discovery Science "Przepis na seksapil" - program, który pomoże w niejednych łowach.

Brzuszek jest seksy:

 


Urszula Skośkiewicz, lat 28, tancerka
Kto mnie nie kręci? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, ponieważ, jeśli jakiś mężczyzna jest dla mnie nieatrakcyjny, to zwyczajnie nie zwracam na niego uwagi. Chyba po prostu ktoś nie jest w moim typie, może jego zapach mnie nie przyciąga? Na pewno nie jest to związane z dużym brzuszkiem czy innymi "defektami". Wiele moich przyjaciółek przepada za tzw. tatuśkami. Często tacy mężczyźni są bardziej pogodni. Przyjemnie spędza się z nimi czas i można poznać ich osobowość, bo to właśnie osobowość facetów pociąga najbardziej. Wydaje mi się, że my kobiety często zakochujemy się w umysłach mężczyzn, a nie w ich wyglądzie, choć myślę, że kanon seksowności istnieje i nie zawiera brzydkich zapachów.

Macho odrzuca:

 


999804_faces___.jpgMałgorzata Kowalska, lat 38, sekretarka
Co jest naprawdę okropne? Facet, który udaje macho: obwieszony złotem, łańcuchami i sygnetami czy też nadmiernie opalający się na solarium. Nie wiem, jak ktoś taki może wydawać się atrakcyjny.
Natomiast spocony mężczyzna może być bardzo atrakcyjny i seksowny! Oczywiście nie mówię tu o pocie wynikającym z zaniedbania - takich gości nie uważam nawet za mężczyzn: tłuste włosy, brak zębów, smród... Brrr. Mój wzrok na pewno przyciągnie facet niestarający się udawać kogoś, kim nie jest. To jest między innymi dla mnie seksapil i chyba nie są w stanie tego określić żadne badania naukowców, chociaż na pewno niektórym przydałyby się takie naukowe podpowiedzi.

 

 

 

.

Polki o tym, co czyni mężczyznę mało atrakcyjnym seksualnie

.

nieświeży oddech - 50%

.

zapach potu - 49%

.

tłuste włosy - 38%

.

braki w uzębieniu - 34%

.

niechlujne, pogniecione ubrania, spadające spodnie - 30%

.

duży brzuch - 15%

.

sandały nałożone na skarpetki - 14%

.

wystające włosy w nosie lub uszach - 11%

.

wąsy - 11%

.

garbienie się - 4%

.

trudno powiedzieć - 9%

 

BADANIA TNS OBOP przeprowadzone w dniach 20 -24 maja 2009 na zlecenie Discovery Science na reprezentatywnej próbie 576 Polek powyżej 15 roku życia.

 

Źródło: Dziennik Metro

 

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze

Zobacz również

Adam myśli

Typologia Mężczyzn

Jak rozpoznać, czy nasz kandydat na męża jest tym odpowiednim? Czy nowopoznany fa...

Adam myśli

Całun Miłości

Adam myśli

Przykazania dla rozwodnika

Adam myśli

10 Przykazań dla mężczyzny