04/03/2011
Tajemnice Alkowy Amor i Wenus

Kobiece błędy

Kobiety najczęściej nie są zadowolone ze swojego życia erotycznego. Narzekają na brak orgazmów, bywają chłodne, nie lubią seksu, są nim znudzone. O wszystko oskarżają przy tym swoich kochanków.

 

 

"KOBIECE BŁĘDY"

 

Kobiety najczęściej nie są zadowolone ze swojego życia erotycznego. Narzekają na brak orgazmów, bywają chłodne, nie lubią seksu, są nim znudzone. O wszystko oskarżają przy tym swoich kochanków.

 

Jednak nikt nie jest doskonały. Nawet kobiety. One także popełniają błędy podczas aktu seksualnego.

 

Przede wszystkim zachowują się tak, jakbyś miał czytać w ich myślach. Nie dając żadnych wskazówek, chcą byś wiedział, czego chcą. A przecież facet nie myśli jak kobieta i ma zupełnie inne potrzeby!

 

Potrzebujemy jasnych komunikatów. Gdy kobieta czegoś chce powinna o to poprosić, zasugerować, powiedzieć, o co jej chodzi, a nie tylko kazać się domyślać.

Poza tym kobiety są oburzone, gdy nie dostają tego, czego pragną, a to dlatego, że nie mówią nam o swoich potrzebach.

 

Mężczyźni zapominają, że kobieta powinna dochodzić pierwsza, co zdecydowanie uprzyjemnia późniejsze męskie szczytowanie. Poza tym facet traci ochotę na dalszą zabawę po wytrysku, co budzi frustrację jego niezaspokojonej kochanki. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatem przedłużenie gry wstępnej na przykład o stosunek oralny, bądź dawanie kobiecie przyjemności za pomocą palców. Obojgu powinno to sprawić przyjemność.

 

Kobiety są niestety bardziej krytyczne wobec swojego ciała, niż faceci. Wolą się zakrywać, gdy ty wolałbyś je widzieć raczej odkryte. Kobiety potrzebują samo potwierdzenia, powtarzania im, że są piękne, mają jędrne ciała i gładką skórę. Inaczej pozostaną zakryte.

 

Kobiety nie potrafią tak naprawdę dominować w łóżku, idą ślepo za mężczyzną, zamiast czasem nim pokierować, czymś go zaskoczyć. Wolą być bierne i czekać, kiedy się to wszystko wreszcie skończy.

 

Kobiety bywają krytyczne wobec męskich wyczynów, co więcej: lubią o nich plotkować z przyjaciółkami. A to powinno być zakazane!

 

Nie lubią seksu oralnego, który dla nas, mężczyzn jest bardzo ważny i przyjemny. Nie potrafią posługiwać się penisem, nie traktują go wystarczająco poważnie. Nie wiedzą, że penis potrzebuje mocniejszych pieszczot, a nie tylko głaskania. A już wzięcie do ust traktują jako ostateczność i wzbraniają się przed tym na wszelkie sposoby. Nie mogą zrozumieć, że nie jest to objaw pragnienia dominacji, ale objaw bliskości i zaufania. Oznacza akceptację dla męskiego narządu.

 

Tyle na razie. Każdy z was, drodzy panowie, może dopisać do tej listy zażaleń swoje punkty.

 

Zobacz również

Rentier i Emeryt

Prezesi zarabiają na Niepełnosprawnych i ich wykorzystują

Listy do redakcji: ?prezesi zarabiają krocie na osobach niepełnosprawnych? Redakcja I...

Rentier i Emeryt

Dyskryminowania

Rentier i Emeryt

Prosto z ZUS czyli mówimy jasnym językiem

Rentier i Emeryt

Chorzy psychicznie mogą pracować 2

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka