31/05/2009
ARS AmandiAlter Ego Adam myśli

Jakich kobiet pragną mężczyźni

Najczęściej takich, które łączą w sobie sprzeczności: są jednocześnie matkami i kochankami, dziewicami i dziwkami. Kobieta ma wnosić spokój w życie codzienne i być namiętna w łóżku.

 

JAKICH KOBIET PRAGNĄ MĘŻCZYŹNI?

 

Najczęściej takich, które łączą w sobie sprzeczności: są jednocześnie matkami i kochankami, dziewicami i dziwkami. Kobieta ma wnosić spokój w życie codzienne i być namiętna w łóżku.

 

Ale co zrobić, by ona taka właśnie była?

 

Należy najpierw określić jakie męskie zachowania, najbardziej ją drażnią, a potem zastanowić się, czego pragną kobiety. Kobiety najbardziej denerwuje brak porozumienia oraz jej przekonanie, iż ty nie chcesz jej wysłuchać.

 

Oczywiście, Ty jako facet, możesz nie odczuwać potrzeby rozmowy, na tematy dla Ciebie mało istotne. Do tego czas, jaki ona wybiera na rozmowę, nigdy nie jest odpowiedni. Wszystko przez to, że kobiety są istotami emocjonalnymi, działają instynktownie, pod wpływem impulsu. Co, nas mężczyzn, strasznie czasem denerwuje.

626980_womans_face.jpg

Podczas rozmowy dla kobiety ważny jest kontakt wzrokowy, krótkie potwierdzenia, że rozumiesz to co ona chce ci przekazać oraz dodatkowe pytania z twojej strony.

 

Wpadnie w szał, gdy powiesz jej, że nie masz czasu, że później, właśnie wtedy, gdy ona otwiera usta, by ci o czymś powiedzieć. Możesz być pewny, że nie poświęcając tych kilku minut na wysłuchanie jej, załatwisz sobie jej obojętność wieczorem, gdy to ty będziesz miał do niej ?sprawę".

 

Pozwól zatem się jej wygadać, wystarczy, że będziesz na nią patrzył i słuchał tego, co mówi. Postaraj się włączyć w rozmowę. Dla niej naprawdę bardzo się to liczy. Nie wysłuchana kobieta z czasem coraz bardziej będzie się zamykać w sobie, a przy tym zamykać na ciebie.

 

Staraj się jej nie krytykować, choć nie musisz się zgadzać z każdym jej słowem, ale też nie odrzucaj zaraz wszystkiego, co ma do powiedzenia. Kobiety też miewają czasem rację. I warto ją jej przyznać. Poczuje się doceniona i kochana.

 

Kobietę złoszczą porozrzucane skarpety, nieumyte kubki, talerze, rozłożone na fotelach ubrania. Staraj się zatem choć sprzątać po sobie. Ona nie jest twoją pokojówką.

 

Kobieta pragnie czuć się doceniana, chce, by jej praca była zauważana, chce czuć, że interesujesz się nią i tym co robi. Nawet gdy wykonuje tylko obowiązki domowe. Nie krytykuj jej za każdy obiad, za wygniecioną koszulę, za niedoprane spodnie. Nie każdemu wszystko się udaje idealnie. Tobie też.

472708_manken_model_turkish_women.jpg

Naprawdę miło jest jej usłyszeć od ciebie słowo "dziękuje", "proszę", tak to twoja kobieta ale ona wcale nie musi chodzić i sprzątać po tobie.

 

Miłe słowa, komplementy są takim bodźcem do działania i balsamem łagodzącym złość.

 

Jeśli ona usłyszy, że to co ci podała na obiad jest smaczne, na pewno będzie czuła się doceniona i nie będzie miała ochoty na marudzenie.

 

Wynagradzaj pracę twojej kobiety, znajdując dla niej odrobinę czasu i zainteresowania.

 

Czy wiesz kiedy żona zamienia się w nudną kurę domowa, a gorąca kochanka w górę lodową?

 

Nie wtedy gdy mija faza zauroczenia i gaśnie żar namiętności w sypialni. Tylko wtedy, gdy codzienność zamienia każdy wasz dzień w przewidywalny, gdy zamiast sobie pomagać i szukać ułatwień, zaczynamy zwalać na siebie winy, oraz wytykać palcami swoje błędy.

 

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka