21/03/2009
Bez z ciemyTajemnice Alkowy Amor i Wenus

Co zrobić z nudą w związku

Nuda jest chyba największym wrogiem naszego życia seksualnego. Seks stanowi sposób na zabicie poczucia samotności i stworzenie atmosfery bliskości, a przy tym zaznanie przyjemności i uniesienie się razem ze swoim

 

CO ZROBIĆ Z NUDĄ W ZWIĄZKU?

 

Nuda jest chyba największym wrogiem naszego życia seksualnego. Seks stanowi sposób na zabicie poczucia samotności i stworzenie atmosfery bliskości, a przy tym zaznanie przyjemności i uniesienie się razem ze swoim partnerem ponad wszystko to co każdego dnia nas otacza.

 

Jednak z czasem, kiedy każdy związek ulega metamorfozie może pojawiać się nuda. A nuda, rutyna i brak innowacji to wróg długotrwałego związku, niestety. Na początku znajomości wystarczy bycie sam na sam z partnerem... potem to zdecydowanie za mało.804037_sleeping_wife.jpg

 

Aby tego uniknąć należy ruszyć wyobraźnię, bawić się, próbować nowych rzeczy i unikać powtarzalności. Okazuje się często, że nawet po kilku, czy kilkunastu latach bycia wspólnie razem w łóżku można odkryć coś, czego dotąd nie doświadczyliście, dotąd nie odkryliście, a jest szalenie ekscytujące, zbliża i daje to, czego szukacie. Tym czymś są erotyczne zabawy.

 

Dzięki nim wasze życie erotyczne może być nadal niezwykłe.

 

Jest wiele miłosnych sztuczek, które warto wypróbować choć mogą się one z początku wydawać niepoważne. Ale pewna doza fantazji i beztroskiej zabawy pozwoli wam zbudować coś, czego dotąd nie doświadczyliście.

 

Więcej na ten temat możecie przeczytać w publikacjach:

http://www.e-bookowo.pl/ebooks/1/20/milosc_i_seks/

 

 

Zobacz również

Amor i Wenus

Dorosłe dzieci rozwodników

W Polsce co roku rozwodzi się około 70 tys. małżeństw. I nie zdają sobie sprawy z teg...

Amor i Wenus

Facet to świnia

Amor i Wenus

Material GIRL

Amor i Wenus

Samotna mama, a nowy tata twojego dziecka

Zobacz również

Chłop w chacie

Uwaga na skarpetki

Eksperci z zakresu psychologii seksualnej radzą kobietom zwrócić uwagę na kolor ska...

Chłop w chacie

Garnitur

Chłop w chacie

Frak

Chłop w chacie

Smoking