21/03/2009
Bez z ciemyTajemnice Alkowy Amor i Wenus

Co zrobić z nudą w związku

Nuda jest chyba największym wrogiem naszego życia seksualnego. Seks stanowi sposób na zabicie poczucia samotności i stworzenie atmosfery bliskości, a przy tym zaznanie przyjemności i uniesienie się razem ze swoim

 

CO ZROBIĆ Z NUDĄ W ZWIĄZKU?

 

Nuda jest chyba największym wrogiem naszego życia seksualnego. Seks stanowi sposób na zabicie poczucia samotności i stworzenie atmosfery bliskości, a przy tym zaznanie przyjemności i uniesienie się razem ze swoim partnerem ponad wszystko to co każdego dnia nas otacza.

 

Jednak z czasem, kiedy każdy związek ulega metamorfozie może pojawiać się nuda. A nuda, rutyna i brak innowacji to wróg długotrwałego związku, niestety. Na początku znajomości wystarczy bycie sam na sam z partnerem... potem to zdecydowanie za mało.804037_sleeping_wife.jpg

 

Aby tego uniknąć należy ruszyć wyobraźnię, bawić się, próbować nowych rzeczy i unikać powtarzalności. Okazuje się często, że nawet po kilku, czy kilkunastu latach bycia wspólnie razem w łóżku można odkryć coś, czego dotąd nie doświadczyliście, dotąd nie odkryliście, a jest szalenie ekscytujące, zbliża i daje to, czego szukacie. Tym czymś są erotyczne zabawy.

 

Dzięki nim wasze życie erotyczne może być nadal niezwykłe.

 

Jest wiele miłosnych sztuczek, które warto wypróbować choć mogą się one z początku wydawać niepoważne. Ale pewna doza fantazji i beztroskiej zabawy pozwoli wam zbudować coś, czego dotąd nie doświadczyliście.

 

Więcej na ten temat możecie przeczytać w publikacjach:

http://www.e-bookowo.pl/ebooks/1/20/milosc_i_seks/

 

 

Zobacz również

Adam myśli

Typologia Mężczyzn

Jak rozpoznać, czy nasz kandydat na męża jest tym odpowiednim? Czy nowopoznany fa...

Adam myśli

Całun Miłości

Adam myśli

Przykazania dla rozwodnika

Adam myśli

10 Przykazań dla mężczyzny

Zobacz również

Strawa ducha i kondycha

Piękno naturuy w jaskini

Piękno natury w jaskini

Strawa ducha i kondycha

Tatry

Strawa ducha i kondycha

Zimowa sceneria Bieszczad

Strawa ducha i kondycha

Sporty zimowe