Michał "Sinner" Kwieciński 07/09/2011
Bez z ciemyŁadny KsięciunioAlter Ego Adam myśli

7 cech gwarantujących sukces w uwodzeniu kobiet

Część osób uważa, że sukces z kobietami zależy od czegoś, z czym się urodziliśmy i czego nie można się nauczyć.

 

Siedem cech gwarantujących sukces w uwodzeniu kobiet

 

Część osób uważa, że sukces z kobietami zależy od czegoś, z czym się urodziliśmy i czego nie można się nauczyć. Inni z kolei twierdzą, że w dorosłym wieku nasze powodzenie u kobiet zależy wyłącznie od ilości posiadanych zasobów materialnych. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z profesjonalnym uwodzeniem moje zdanie było podzielone - nie wierzyłem w możliwość wewnętrznej zmiany osobowości oraz upatrywałem sukces z kobietami wyłącznie w cechach zewnętrznych mężczyzny (uroda, siła fizyczna oraz pozycja społeczna).

Wraz z postępującym rozwojem moje zdanie wielokrotnie się zmieniało i coraz bardziej byłem świadomy głównych kryteriów, od których zależy sukces w uwodzeniu kobiet. Moi uczniowie z każdym treningiem potwierdzają słuszność tych atrybutów oraz na własnym przykładzie pokazują, iż transformacja jest możliwa i że umiejętności uwodzenia absolutnie można w sobie wypracować.

1187885_fran_y_meli.jpg

W tym artykule wspominam o najważniejszych siedmiu cechach, których posiadanie, zwłaszcza wszystkich jednocześnie, gwarantuje sukces z kobietami. Należy podkreślić, że z żadną z nich się nie rodzimy i że każdą możemy w sobie rozwinąć, tym samym stając się coraz lepszym w kontaktach z płcią przeciwną. Jeżeli już posiadasz niektóre z tych cech to bardzo dobrze - miej jednak świadomość, że najczęściej możesz rozwinąć je dużo dalej niż ci się wydaje. Jeżeli zaś widzisz, że któraś z tych cech dotyczy ciebie w bardzo małym stopniu - zacznij swoją pracę od niej już dziś, gdyż im mniej rozwinięta jest dana cecha, tym łatwiej jest ją rozwijać.

 

Pewność siebie.

Ze wszystkich, ten atrybut można uznać za najważniejszy. Bez niego nie jest możliwy sukces nie tylko z kobietami, ale i sukces w prawie wszystkich dziedzinach życia. W swojej praktyce trenerskiej zauważyłem, że im bardziej pewny siebie jest uczeń, tym szybciej robi postępy w uwodzeniu. Nie wynika to jedynie z tego, że w tym przypadku osoba nie ma żadnych oporów przed podejściem do kobiety, chociaż umiejętność ta również jest ściśle związana z pewnością siebie. Chodzi tutaj przede wszystkim o pewność siebie, która pozwala mężczyźnie przyznać przed samym sobą, że w czymś może być lepszy i że powinien nad tym pracować, aby to robić lepiej. Jest to również pewność siebie, która pozwala zwalczać strach i iść do przodu, aby osiągnąć swój cel.

 

Determinacja.

Zajmuje drugie miejsce w rankingu, tuż po pewności siebie. Im bardziej jesteś zdeterminowany w swoim działaniu i im bardziej jesteś nakierowany na osiągnięcie 502517_me_2.jpgsukcesu, tym większe masz szansę na wygraną. Zawsze wspominam jednego z moich uczniów, który przyszedł na trening jako 25 letni, nieśmiały facet, mający w przeszłości doświadczenia tylko z jedną kobietą. Po roku intensywnej, codziennej praktyki, z łatwością poznaje i uwodzi kobiety w klubach nocnych, bardzo często zabierając je potem do siebie do mieszkania.

 

Otwartość.

To cecha bardzo często zaniedbywana, a nawet pomijana przy omawianiu praktyki uwodzenia. To duży błąd, gdyż otwarta postawa bardzo często przyspiesza sam proces uwodzenia oraz sprawia, że ludzie zaczynają nam ufać. Mówiąc o otwartej postawie mam na myśli bycie lub sprawianie wrażenia osoby szczerej w swoich intencjach, która niczego nie ukrywa.

 

Umiejętność stworzenia zaufania.

W odróżnieniu od poprzednich cech, ta jest kompleksowa i mają na nią wpływ różnego rodzaju strategie zachowań, które przyspieszają proces budowy zaufania oraz wprowadzają je na nowy poziom jakościowy. W uwodzeniu korzystamy ze specjalistycznego terminu "rapport", pod którym kryją się takie pojęcia jak: zaufanie, komfort, podobieństwo, połączenie czy poczucie więzi. Pewnie zdarzało ci się, że po kilku spotkaniach z kobietą słyszałeś frazę w stylu: "Wiesz, minęło dopiero kilka dni, natomiast czuję jakbyśmy się znali przez całe życie!". Ta fraza jest niczym innym, jak tylko efektem zbudowania bardzo silnego rapportu. Jako że nawiązywanie rapportu jest umiejętnością, można jej się nauczyć oraz z łatwością praktykować podczas uwodzenia, tym samym zwiększając ilość sukcesów z kobietami.

 

Zdolność do efektownego prowadzenia rozmowy.

735532_happiness.jpgJako cecha odnosi się do zewnętrznych przejawów komunikacji, czyli w skrócie mówiąc - jak prezentujemy się podczas rozmowy. Owszem, na sposób prezentacji również wpływają wcześniej wymienione cechy, które odnoszą się bezpośrednio do stanu wewnętrznego człowieka. Natomiast mówiąc o zdolności efektywnego mówienia mam na myśli: słowa, z których korzystamy komunikując się (na ile bogate jest nasze słownictwo), emocjonalność (jakie emocje przekazujemy podczas interakcji oraz na ile czujemy to, o czym mówimy), gestykulacja podczas rozmowy oraz tak zwane meta wiadomości (subkomunikacja przekazywana przez wyraz twarzy). Zdolność efektownego mówienia jest bezcenną umiejętnością. Rozwijając tę cechę będziesz bez problemu nie tylko uwodzić, ale i osiągać dowolne inne cele podczas komunikacji z drugim człowiekiem.

 

Pozytywne nastawienie.

Jest cechą, która bez żadnej wątpliwości jest właściwa 99% mężczyzn nie mających żadnych problemów z zawieraniem nowych znajomości, uwodzeniem oraz budowaniem komfortowych relacji z atrakcyjnymi kobietami. Owszem, można uwieść kobietę nie posiadając pozytywnego nastawienia, natomiast zbudować z nią długotrwałej relacji będzie bardzo ciężko. Pozytywne nastawienie związane jest z posiadaniem charyzmy. Pewnie zdarzało ci się rozmawiać z człowiekiem, który nie robiąc nic nadzwyczajnego przyciągał do siebie innych ludzi. Być może pamiętasz, jak w towarzystwie kilkunastu osób znajdywała się jedna osoba, do której wszyscy lgnęli jak muchy. Przypomnij, co wyróżniało tą osobę? Czy przypadkiem tym czymś nie było pozytywne nastawienie do wszystkiego, co się dzieje dookoła?624599_nevin.jpg

 

Pozycja społeczna.

Ze wszystkich wyżej wymienionych cech jako jedyna odnosi się do świata fizycznego i świadczy o sukcesie mężczyzny w naszym społeczeństwie. Natomiast uwierz mi, osiągnięcie wysokiej pozycji społecznej nigdy by nie było możliwe, jeżeli pozostałe wyżej wymienione cechy były by zaniedbane. Do pozycji społecznej odnoszą się tak zwane "piramidy", które umieszczają ciebie na jednym z poziomów w hierarchii społecznej. Są to piramidy finansów, popularności, władzy oraz autorytetu. Prawda jest taka, że nigdy nikomu nie udało się być na górze jednocześnie każdej z piramid, natomiast zajmowanie wysokiej pozycji w jakiejkolwiek z nich piramid bardzo wpłynie na twój sukces nie tylko z kobietami, ale i w całym życiu.

Warto pamiętać, iż wyżej wymienione cechy stanowią tylko część całego zestawu cech wpływających na powodzenie w relacjach z kobietami. Radzę ci krytycznie popatrzeć na siebie i przeanalizować, które z wymienionych kryteriów u ciebie dominują, a które są zaniedbane. Pamiętaj, iż najlepszą metodą rozwoju jest droga harmonii. Mówi ona, że lepiej mieć wszystkie cechy rozwinięte w połowie, niż jedną rozwiniętą w 100%, natomiast wszystkie pozostałe zaniedbane.
Michał "Sinner" Kwieciński jest głównym trenerem w Szkole Uwodzenia RMSU, ma za sobą wiele publikacji związanych z tematyką samorozwoju osobistego, często występuje w mediach jako ekspert w dziedzinie uwodzenia i komunikacji między płciami.

 

Źródła: Szkoła uwodzenia RMSU

 

Zobacz również

Bobo, Gołowąs, Infant

Urlopy Ojcowskie

W życie weszły przepisy kodeksu pracy o dodatkowym fakultatywnym urlopie macierzyńskim. No...

Bobo, Gołowąs, Infant

Sposób na uparte dziecko

Bobo, Gołowąs, Infant

Uwaga na słowa

Bobo, Gołowąs, Infant

Trudy wychowawcze

Zobacz również

Chłop w chacie

Uwaga na skarpetki

Eksperci z zakresu psychologii seksualnej radzą kobietom zwrócić uwagę na kolor ska...

Chłop w chacie

Garnitur

Chłop w chacie

Frak

Chłop w chacie

Smoking